Hírek‎ > ‎Szervezeti hírek‎ > ‎

Álláshírdetés

Molnár Szabolcs, 2012. ápr. 3. 11:21   [ 2012. ápr. 3. 11:21 frissítve ]
A Magyar Cserkészszövetség főállású munkatársat keres az alábbi helyre:

Pedagógiai fejlesztő munkatárs
(Kerületi mentor)

Cél: Összmagyar cserkészstratégia helyi szinten történő támogatása, megvalósítása, kerületek fejlesztése

Feladatai:

  • Az MCSSZ PM kézikönyvének megismerése és használata
  • Központi projektek helyi szinten történő megvalósítása
  • Csapatok pedagógiai fejlesztése
  • Alakuló csapatok támogatása
  • Szolgáltatások fejlesztése
  • Infrastruktúra fejlesztése
  • Pályázatkészítés, pályázatkezelés
  • Folyamatos kommunikáció a munkatársakkal, önkéntesekkel

Elvárások:

  • 2-2,5 éves elköteleződés a helyi-regionális munka iránt
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Projekt-szemlélet, rendszergondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Munkatársak és önkéntesek összefogása (vezetői gyakorlat),
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos munkavégzés, nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Elhivatottság a minőségi munka iránt.
  • Igény a folyamatos tanulásra és fejlődére.
  • Cserkész kötődés

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret
  • Segítőkész, együttműködő személyiség
  • Non-profit szervezetnél szerzett tapasztalat
  • Pályázati ügyintézésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Tanulási lehetőség
  • Értékteremtő környezet

Munkavégzés helye:

  • Választott fejlesztési központ (Budapest, Miskolc, Debrecen, Szeged, Kecskemét, Pécs, Veszprém, Székesfehérvár, Szombathely)

A titkarsag@cserkesz.hu címre küldött fényképes önéletrajz, és motivációs levél (amely tartalmazza a szakmai tapasztalatokat és a fizetési igényt, valamint a választott fejlesztési központot is). A jelentkezés határideje: 2012. április 15.

Érdeklődni lehet a titkárságon munkaidőben személyesen, illetve az alábbi telefonszámon:
06/20/5481766 (irodai szám)
Comments